€ 297.000
Te koop
Prijs | € 297.000 |
Status | Te koop |
Content | 87 m³ |
Mooie moderne studio-appartement op de begane grond op een geweldige locatie! Wonen aan de Klaverstraat in de geliefde wijk Wittevrouwen, vlakbij het Griftpark.
Het moderne appartement ligt op een hoek en heeft een woonoppervlak van ca. 29 m2 met hoge raampartijen die veel licht geven. Het pand dateert uit 1895 en tot 1938 was in het pand winkel no. 9 van Broodfabriek De Korenschoof gevestigd.
Het appartement is recent met veel zorg verbouwd en is zo te betrekken. Onbezorgd wonen op een geweldige plek dichtbij het centrum van Utrecht!
INDELING
Het appartement is voorzien van een prachtig massief houten vloer. De hoge plafonds en hoge ramen geven een mooie lichtval. De muur in de studio is teruggebracht in de oude staat, een leuk detail. De voordeur zit op de kopse kant met ramen aan beiden zijden.
KEUKEN: de open keuken is voorzien van een vaatwasser, afzuigkap, 4-pits kookplaat, oven/magnetron, koelkast en vriezer. De keuken heeft een hoekopstelling waardoor u een bargedeelte heeft. De wasmachine aansluiting bevindt zich in de keuken.
BADKAMER: de badkamer is voorzien van moderne zwarte kranen, rainshower, toilet, wastafel met meubel.
LOKATIE
Het appartement ligt in een rustige straat midden in één van de aantrekkelijkste woonwijken in Utrecht: Wittevrouwen. Deze wijk staat bekend om zijn karakteristieke woningen met mooie gevels. De Klaverstraat is een rustige en fijne straat met een eigen bakker, groenteboer en kaasboer (op de zaterdagochtend).
In de wijk zelf heb je ook een aantal leuke restaurants zoals C'est ça, de Keuken van Gastmaal of Goesting. Op loopafstand vind je het Griftpark waar in de zomer veel leuke festivals worden georganiseerd.
Met de fiets ben je met nog geen 10 minuten bij Utrecht CS of je pakt een van de vele bussen die vanaf de Biltstraat vertrekken. Met de auto zijn de diverse uitvalswegen goed bereikbaar.
Bijzonderheden:
• Luxe, complete keuken voorzien van alle inbouwapparatuur • Energie A-label • Turn-key opgeleverd • Per direct te aanvaarden • Er is een VVE waarin 4 appartementen zitten en het aandeel is 20%.
NB: het pand aan de Klaverstraat wordt in juli 2022 door de notaris kadastraal gesplitst in vier appartementsrechten waarvan dit appartement er een van is.
Bezichtigingsdag:
Woensdag 13 juli vanaf 9.00 uur tot 16.00 uur kan er bezichtigd worden. Een bezichtiging zal ongeveer 15 minuten gaan duren.
U kunt een mail sturen naar Makelaarsoffice en een voorkeur voor tijdstip aangeven.
Overdracht | |
Prijs | € 297.000 |
Status | Te koop |
Gebouw | |
Type | Estate |
Categorie | Residential |
Genre | Benedenwoning |
Bouwjaar | 1895 |
Perceel | |
Woonoppervlakte | 29 m² |
Content | 87 m³ |
Energie | |
Klasse | A |
Vertrekken en bijgebouwen | |
Aantal kamers | 1 |
Badkamers | 1 |
Aantal verdiepingen | 1 |
© 2006 Makelaarsoffice
|